آرش حیدریان

بدون دسته بندی

به نام خدا «فرش حیدریان» تاریخچۀ اصلی و اساسی این برند باز می‌گردد به 120 سال پیش. جایی در چهار محال و بختیاریوقتی که این خاندان،در خلال زندگیشان میراثی گرانقدر را برای ایرانیان به جا می‌گذاشتند. گرچه کار فرش و قالی در این خانواده را پیشینیانشان آغاز کرده بودند اما ادامه و گسترش این کسب...

به نام خدا

«فرش حیدریان»

تاریخچۀ اصلی و اساسی این برند باز می‌گردد به 120 سال پیش. جایی در چهار محال و بختیاریوقتی که این خاندان،در خلال زندگیشان میراثی گرانقدر را برای ایرانیان به جا می‌گذاشتند.

گرچه کار فرش و قالی در این خانواده را پیشینیانشان آغاز کرده بودند اما ادامه و گسترش این کسب و کار، کار آسانی نبود و بدون زحمت نسل‌های بعدی امکان پذیر نبود. مدیریت و توانایی و سخت‌کوشی این خانواده سبب شده تا امروزه برند فرش حیدریان اینگونه توسعه و رشد و ارتقا یابد.

این برند با به کارگیری نیروهای بومی و عشایر منطقۀ بختیاری، در کنار بالا بردن کیفیت و اصالت موجبات  کارآفرینی و بازگشت رونق اقتصادی به منطقه را نیز فراهم کردند.تا جایی که اکنون دست‌بافت‌هایفرشحیدریانشاملفرشوگلیمدرهمان خانه‌هایروستاییوچادرهایعشایریباکیفیتبالاو استانداردهای عالی و به دست بافنده‌های بومی و ماهرکشوردرمناطقمختلفازجملهبختیاری،قشقایی،کردستانوآذربایجانبا مرغوبترین پشم‌های دست‌ریس و رنگرزی شده به وسیلۀ رنگ‌های ارگانیک بافتهمی‌شود.

با این حال وجه تمایز این برند با دیگر برندها و مجموعه‌های تولید و عرضۀ فرش، به روز ونو بودن ایده‌ها بسته به زمان و میزان تقاضا است. در کنار خلاقیتشان همواره میزان بالای ریسک پذیری و مدیریت درست بازار، به آنها این امکان را می‌داد تا در مسیر درست حرکت کنند. طراحی و تولید فرش‌های مدرن و ایجاد مسیری تازه در کنار حفظ مسیر قبلی کار ساده‌ای نیست. فرش حیدریانبا موفقیت توانست در کنار عرضۀ فرش‌های کلاسیک، مسیر طراحی و تولید فرش‌های مدرن را نیز پیش برد.

این تلاش‌ها از چشم متخصصان این حوزه پنهان نمانده و این برند تا کنون توانسته تا در سالهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آرش حیدریان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *