برسام

گروه هنری برسام در سال 1389 کار خود را به عنوان گروهی هنری در حوزۀ ساخت شیشۀ دست‌ساز، آغاز کرد. این گروه با آگاهی از تاریخ چند هزارسالۀ شیشه‌گری در ایران، تلاش کرد که بتواند در عین حفظ اصالت طراحی‌های این مادۀ عجیب و شفاف، جریانی نو را رقم بزند. جریانی که علاوه بر استفاده...

لوگو برند برسام

گروه هنری برسام در سال 1389 کار خود را به عنوان گروهی هنری در حوزۀ ساخت شیشۀ دست‌ساز، آغاز کرد.

این گروه با آگاهی از تاریخ چند هزارسالۀ شیشه‌گری در ایران، تلاش کرد که بتواند در عین حفظ اصالت طراحی‌های این مادۀ عجیب و شفاف، جریانی نو را رقم بزند. جریانی که علاوه بر استفاده از تجربیات گذشتگان در ساخت آثار کابردی، جنبۀ هنری آن را نیز شکوفا کنند و با شناخت هنر مدرن، آن را به مدرن‌ترین حالات نیز شکل دهند. نتیجۀ این تلاش علاوه بر طراحی محصولاتی چون آباژور، گلدان شیشه‌ای و … رضایت مشتری و تمایل او به خرید را نیز دربرداشته است.

گروه هفتا با هدف ارتقا سطح کیفی آثار صنایع دستی و افزایش سواد جامعۀ نسبت به این هنر ارزشمند همواره در تلاش بوده تا با انتخاب بهترین‌ها و حضورشان در مجموعه، به اعتماد مخاطبانش احترام بگذارد. مخاطبانی که علاوه بر تماشای آثار، می‌توانند در صورت تمایل این محصولات هنر صنایع دستی را خریداری کرده و داشته باشند. بنابرین به دلیل اهمیت حضور برندهای با کیفیت، رصد کاملی از بازار فراهم آمد. رصدی که در نهایت موجب شد تا شیشۀ برسام یکی از برندهایی باشد تا در مجموعۀ هفتا به فعالیت بپردازد.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “برسام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *