تیمن (چای رفاه لاهیجان)

بدون دسته بندی

یکی از محبوب‌ترین  و مهم‌ترین نوشیدنی‌هایمورد استفادۀ ایرانیان چای است؛بدون چای هیچ مجلسی گرما و صفای میهمانی ایرانیان را ندارد.شرکت “تیمن(چای رفاه لاهیجان)” در سال ۱۳۸۱ در بازار پررقیب چای شروع به کار کرد. مسیر پیش‌رو بسیار سخت بود اما چیزی که این شرکت را متمایز می‌کرد خلاقیت و نوآوری بود.شرکت تیمن با در اختیار...

یکی از محبوب‌ترین  و مهم‌ترین نوشیدنی‌هایمورد استفادۀ ایرانیان چای است؛بدون چای هیچ مجلسی گرما و صفای میهمانی ایرانیان را ندارد.شرکت “تیمن(چای رفاه لاهیجان)” در سال ۱۳۸۱ در بازار پررقیب چای شروع به کار کرد. مسیر پیش‌رو بسیار سخت بود اما چیزی که این شرکت را متمایز می‌کرد خلاقیت و نوآوری بود.شرکت تیمن با در اختیار داشتن ۲ کارخانۀ چایسازی و همچنین تجهیزات مکانیزۀ بسته بندی، اقدام به تولید انواع چای از جمله چای طبیعی،میوه ای و گیاهی نمود.

یکی از دست آوردهای این شرکت، موفقیت در تولید چای سبز در سال ۱۳۸۷ از بوته‌های چای کشت شده کشور خودمان بوده است. این امر با وجود کشت چای در کشورمان، تا پیش از این بی‌سابقه بوده و این محصول پرمصرف و پرطرفدار در بازارهای ایرانی، تا آن زمانتماماًبه صورت کاملا وارداتی به دست مصرف کننده می‌رسید. اما شرکت تیمن به این دستاورد اکتفا نکرد و تلاش کرد تا هر روز گامی نوآورانه بردارد؛پس بعد از آن و در سال ۱۳۸۹ موفق به تولید محصولاتی جدید و خلاقانه از جمله چای اولونگ،چای سفید و کیک و کلوچه حاوی چای سبز و کوکتی شد.

شرکت تیمن همچنین آمادگی خود را جهت عرضۀ محصولات جدیدی چون چای سبز و سیاه، در بسته‌بندی‌های متنوع  و خلاقانه و همچنین طمع‌های متفاوت از جمله بهار نارنج، هل، نعناع، دارچین، یاس، سیب و هلو و همینطور محصولاتی نظیر کیک و کلوچۀسبز و برنج قهوه‌ای درجه1و ادویه‌جات و حبوبات با نام‌های تجاری رفاه، سوگند ، فاطیما، تیمن، تیما و بهفر با بهترین کیفیت اعلام داشته است.

شرکت تیمن (چای رفاه) پس از تلاش‌های بسیار در حوزۀ تولید چای و محصولات مرتبط، موفق به دریافتگواهینامه‌های ISO 9001-2008 و ISO 22000 و ستارۀ بین‌المللی کیفیت از شرکت TUV آلمان و HACCP در مدیریت کیفیت و ایمنی بهداشت، و همچنین نشان استاندارد ملی ایران شده است. علا.ه بر این محصولات چای سبز،چای اولونگ، برنج سفید و برنج قهوه‌ای این شرکتکه از معروف‌ترین محصولات این‌کارخانه است نیز در سال ۱۳۸۹ موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت (سیب سلامت)شدند.

موفقیت‌ها و گواهینامه‌های کسب شده توسط این شرکت، بسیار قابل توجه و پرشمار است که از جملۀ آن‌ها می‌توان به گواهینامۀ حلال، گواهینامۀ رعایت حقوق مصرف‌کننده در سه سال متوالی و عنوان چهرۀ ماندگار در تولید چای سبز، عنوان واحد نمونۀ صنعتی وعنوان صادر کنندۀ نمونۀ استان برای چهار سال متوالی (از سال 1392 تا 1395) اشاره کرد.

این شرکت پس از سال‌ها تلاش و پژوهش و تثبیت نام خود در بازار ملی اکنون به دنبال جهانی کردن محصولات خود با کشورهایی چونازبکستان- تاجیکستان-ترکمنستان-عراق- افغانستان- ترکیه–جمهوریچک- روسیه–استرالیا– امارات و کویت همکاری داشته است.

از این رو هفتا که در انتخاب همکاران خود بسیار سخت‌گیر و هوشیارانه عمل می‌کند،به سراغ شرکت چای تیمن، به عنوان همکار خود در بخش سوغات رفته و محصولات چای رفاه لاهیجان را این مجموعه داراست.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تیمن (چای رفاه لاهیجان)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *