جلالی

بدون دسته بندی

در سال 1306 حاج محمدجلالی در کنار فروش و واردات ذغال، به فروش و واردات تخصصی چاشنی‌ها و ادویه‌جات هندی روی آورد. گسترش برق کم‌کم انحصار فروشگاه را به سمت ادویه فروشی سوق داد. جنگ و مهاجرت اجباری از آبادان و بیکاری، توان حاج محمد جلالی را از اون گرفت و در نهایت در سال...

در سال 1306 حاج محمدجلالی در کنار فروش و واردات ذغال، به فروش و واردات تخصصی چاشنی‌ها و ادویه‌جات هندی روی آورد. گسترش برق کم‌کم انحصار فروشگاه را به سمت ادویه فروشی سوق داد. جنگ و مهاجرت اجباری از آبادان و بیکاری، توان حاج محمد جلالی را از اون گرفت و در نهایت در سال 1363 فوت کرد.

اما فرزندانش بیکار ننشستند. حاج حسن جلالی تصمیم گرفت چراغ فروشگاه پدر را مجددا روشن کند و بنا به توصیۀ پدر ، تولید و تهیۀ ادویه را خودش به عهده گرفت. از آنجایی که ترکیبات ادویه های خورشتی و پلویی و سرخ کردنی علاوه بر بو و طعم، خاصیت دارویی نیز دارند، پدر همیشه توصیه داشت که این کار را خودشان انجام دهند و کار را به شاگرد نابلد و غریبه نسپرند تا از کیفیت کار کاسته نشود و زیر دین کسی نمانند. پس با همکاری برادر بزرگترش حاج اسماعیل کار را شروع کردند و به آن رونق دادند. کمی بعد با گسترش تولیدات و افزایش شعب، خطر کاهش کیفیت، فروشگاه را تهدید کرد. بنابرین  ادویه جلالی برای حفظ کیفیت و نام نیک خاندان جلالی، با کسب تاییده‌ها و استانداردهای لازم، به آرامی به عنوان برندی بین‌المللی به ارائۀ محصولات و تولیدات با کیفیت و مرغوب می‌پردازد. ادویه جلالی برای حفظ کیفیت به جای تاسیس شعب زیاد در شهرستان‌ها، با راه اندازی نرم افزار فروش مستقیم، محصولات مورد تاییدش را برای شهروندان در هر جای ایران ارسال خواهد کرد. محصولاتی که همۀ آنها با رعایت اصول بهداشتی در زیپ کیپ های پنج  لایه ضد نفوذ هوا و رطوبت با ماندگاری حداقل تا یکسال بسته بندی  می‌شود و شاملکاری خورشتی، گرام ماسالا مرغ و ماهی، ماسالا تندوری(تند)، ادویه  و چاشنی مخصوص جوجه کباب، ماسالا گوجه ای یا چاشنی ایتالیایی ،  چاشنی سالاد، ادویه تاکو مکزیکی، چاشنی دوغ و ماست، ادویه پاستارمی یا سوسیس و کالباس، زردچوبه زرین هندی، گرانول فلفل سفید، گرانول فلفل سیاه درشت، پودر فلفل سیاه، فلفل قرمز هندی، پودر پاپریکا، پودر انبه، پودر زنجبیل، پودر دارچین، چوب دارچین، چوب دارچین لوله ای یا دمنوشی ، هل سبز درجه یک، دانه میخک، پودر زیره سبز ، گرانول زیره سیاه، جوز هندی، پودر آویشن، موسیر خشک، رازیانه، پودر سیر، پودر گل پر، پودر خردل ، گل سرخ غنچه ، سماق قرمز، سیاه دانه، لیمو عمانی و … می‌باشد. محصولاتی که اینبار امکان تست و بررسی دقیق آنها نه تنها در فروشگاه مرکزی جلالی، بلکه در مجموعۀ هفتا برای همگان وجود خواهد داشت.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جلالی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *