حاج خلیفه

بدون دسته بندی

بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکاء که امروزه برای هر مسافری به شهر یزد، مترادف با سوغات خوش طعم این شهر زیباست، سال‌هاست که با حفظ کیفیت با استفاده از مواد طبیعی و ممتاز و بکارگیری دستگاه های مدرن و تکنولوژی پیشرفته و رعایت کلیه اصول بهداشتی درتمام مراحل تولید، توانسته است...

بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکاء که امروزه برای هر مسافری به شهر یزد، مترادف با سوغات خوش طعم این شهر زیباست، سال‌هاست که با حفظ کیفیت با استفاده از مواد طبیعی و ممتاز و بکارگیری دستگاه های مدرن و تکنولوژی پیشرفته و رعایت کلیه اصول بهداشتی درتمام مراحل تولید، توانسته است در رقابتی با عمر یک قرن، خودش را اثبات کند.

شرکت‌ها و مغازه‌های زیادی در شهر یزد به تولید شیرین‌جات مشغولند اما آنچه این شرکت را از شرکتهای مشابه متمایز می سازد، استفاده از دستگاه های مدرن و تکنولوژی پیشرفته و رعایت کلیه اصول بهداشتی در تمامی مراحل تولید و حفظ کیفیت اولیه با استفاده از مواد اولیه طبیعی و مرغوب می باشد که موجب گردیده محصولات این موسسه از سراسر ایران و جهان تقاضا داشته باشد. به همین منظور بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکاء علاوه بر افزایش تعداد فروشگاهای خود، با استفاده از تکنولوژی روز کیفیت را همچون همیشه حفظ کرده است. تا جایی که رقبا را به وسوسه انداخته تا با تقلید نام و پسوند کلمه حاج خلیفه محصولات خود را عرضه کنند.

این بنگاه شیرینی سازی در سال 1295 هجری شمسی مطابق با سال 1916 میلادی, توسط یکی از متخصصان رشته شیرینی سازی اصیل یزد که در عرصه خود سرّمد استادان شیرینی ساز ایران بود و با احداث کارگاهی کوچک در بازار حاجی قنبر یزد به نام بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکاء بنیان گذاری شد و تا همین امروز به خاطر حفظ کیفیت در سراسر دنیا شهرت دارد.

مرحوم حاج خلیفه و  شرکای خود مرحوم حاج مرتضی شیرینی ساز و مرحوم حاج حسن فردوسیان، راه نیکویی را پایه ریزی کردند که با استفاده از تخصص و تبحر خود و بکار بردن مرغوب ترین مواد اولیه طبیعی موفق شدند با تولید انواع شیرینی‌جات با کیفیتی بی نظیر, نام شهر باستانی یزد را مترادف با شیرینی‌جات موسسه خود در سراسر گیتی پرآوازه سازد تا جایی که شاید بتوان گفت امروز ملت بزرگ ایران و به ویژه شهروندان محترم یزدی حاج خلیفه علی رهبر را پدر صنعت شیرینی اصیل یزد می شناسند و همیشه نام او را با احترام یاد نموده و ارج می نهند.بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکاء که همواره از آزمون‌های سخت سربلند بیرون آمده است نیر امروز در کنار سایر برندهای ممتاز سوغات ایران، در مجموعۀ هفتا نیز برای استفاده عموم موجود می‌باشد.

 

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حاج خلیفه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *