زرمس

نگاهی از گذشته تا به امروز مس از روزگاران قدیم نقش گسترده‌ای در فرهنگ ایران داشته و دارد. این عنصر کاربرد های فروانی دارد که به عنوان یکی از اصلی‌ترین آنها، می‌توان به نقشش در ساخت و پرداخت سکه های باستانی اشاره کرد. بعدها، زمانی که هر چه بیشتر به قابلیت‌های این ماده پی برده...

برند-زرمس

نگاهی از گذشته تا به امروز

مس از روزگاران قدیم نقش گسترده‌ای در فرهنگ ایران داشته و دارد. این عنصر کاربرد های فروانی دارد که به عنوان یکی از اصلی‌ترین آنها، می‌توان به نقشش در ساخت و پرداخت سکه های باستانی اشاره کرد.

بعدها، زمانی که هر چه بیشتر به قابلیت‌های این ماده پی برده شد، مصارف بیشتری را نیز با خود همراه کرد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به ساخت ظروف مسی، زیور آلات، ظروف تزئینی و… اشاره کرد.

اگرچه در طول زمان شبه جایگزین های فراوانی برای مس یافت شد ولی هنر مسگری مسیر خود را به کمک دستان هنرمندان ایرانی طی کرد و توانست گسترش بیابد تا به صنعتی عظیم تبدیل شود.

نقصِ گستردگی

گسترش یک هنر و صنعتی شدنش رویدادی دوست داشتنی است اما در این میان تعداد گروه‌هایی که تنها و فقط و فقط به کسب درآمد و سودجویی بدون در نظر گرفتن ارزش کار می‌پردازند، زیاد میشود و در نتیجه شاهد کم ارزش شدن آثار هنری در این حرفه خواهیم بود. اما در این بازار آشفته، برندِ *زرمس* توانسته با بالا بردن کیفیت کار، موجب جلب رضایت مشتری شود. این شرکت با چهار نسل قدمت توانسته است با نوآوری در صنعت ظروف مسی، به کارگیری ورق نورد گرم مس با خلوص ٩٩/٩٩ درصد و به خدمت گرفتن تخصص استادکاران متبحر، حافظ این میراث ارزشمند باشد.

تمامی ظروف زرمس از ورق باهنر کرمان با درصد خلوص ۹۹.۹۹۹%، که با کیفیت ترین ورق تولید شده است، ساخته می‌شوند.

بالا بودن ارزش کارشان سبب توسعه‌ای بیش از یک کارگاه کوچک شد به گونه ای که هم اکنون این مجموعه دارای سه شعبه اصلی در تهران و همچنین یک شعبه مستقر در شهر ورشو در اروپاست. به علاوه یک واحد مستقر در لندن و دبی برای پوشش بهتر حمل و نقل در اروپا و خاورمیانه.

این مجموعه در شهرهای تهران، یزد و زنجان دارای کارگاه تولیدی است و توانسته با گسترش کارگاه ها صنعتگران بیشتری به خود جلب کند و به یک نمونه ی موفق کارآفرینی بدیل شود. نمونه‌ای که از آزمون‌های کیفیت و رضایت مشتری با سربلندی بیرون آمد و به جمع برندهای ممتاز و درجه یک که در مجموعۀ هفتا، گرد هم جمع شده‌اند، راه پیدا کرد.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زرمس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *