سحرخیز

بدون دسته بندی

شرکت زعفران سحرخیز از سال ۱۳۱۱ با اعتقاد بر ارائۀ محصولات با کیفیت و احترام به مشتری توسط مرحوم حاج محمد سحرخیز بنیان گذاشته شد. اینمجموعۀ خانوادگی تا سال ۱۳۴۲ فعالیتشرا در قالب فروشگاه‌‌‌‌‌‌های زعفران سحرخیز ادامه داد. در سال ۱۳۸۱با چشم اندازی جدید و به امید رضایت مشتریان، شرکت کشاورزی تولیدی زعفران سحرخیز تاسیس...

شرکت زعفران سحرخیز از سال ۱۳۱۱ با اعتقاد بر ارائۀ محصولات با کیفیت و احترام به مشتری توسط مرحوم حاج محمد سحرخیز بنیان گذاشته شد. اینمجموعۀ خانوادگی تا سال ۱۳۴۲ فعالیتشرا در قالب فروشگاه‌‌‌‌‌‌های زعفران سحرخیز ادامه داد.
در سال ۱۳۸۱با چشم اندازی جدید و به امید رضایت مشتریان، شرکت کشاورزی تولیدی زعفران سحرخیز تاسیس شد که با افزایش نیروی انسانی به ۱۰۰ نفر، شش کالای جدید به خانواده محصولی سحرخیز اضافه و با ظرفیتی بیشتر به سوی صادرات زعفران و چای به پنج قاره جهان حرکت کرد.

رضایت مندی مشتریان موجب شد تا در سال ۱۳۸۴ فاز یک مجتمع کشاورزی تولیدی زعفران سحرخیز ودر سال ۱۳۸۶ فاز دوم آن افتتاح شود. همین امر زمینه ساز نیاز به افتتاح شعبه فروش تهران شود. در سال ۱۳۸۸ مجموعۀ سحرخیز با ساختوراه‌اندازیبزرگترینواحدبهداشتیتولیدوکنترلکیفیتنباتایران قدمی رو به جلو برداشت و درسال۱۳۸۹به دنبال توسعه گسترده محصولات، شرکت پخش سراسری بینالود‌پارسیان به عنوان تخصصی‌ترین شرکت پخش سراسری زعفران در ایران و پخش کننده انحصاری محصولات سحرخیز تاسیسوراهاندازیشد .و همین مجموعه در سال 1392 بزرگترین مجتمع تولیدی نبات در ایران را افتتاح کرد. افتتاح شعبه آمریکای شمالی سحرخیز در تورنتو کانادا در سال ۱۳۹۳ نیز برای سهولت صادرات این محصول به کشورهای دیگر افتتاح شد. سحرخیز طی هشتاد سال فعالیت در تهیه و فروش زعفران و دیگر محصولات مکمل برای حفظ اعتماد مشتری که با‌ارزش‌ترین سرمایه‌هاست، همواره خود را ملزم به انجام اقدامات کنترلی و نظارتی دقیقی از مزرعه تا مصرف می‌داند و همین امر موجب شده است تا نامش به عنوان یکی از ممتازترین تولید کنندگان سوغات در ایران بر سر زبان‌ها باشد و در کنار سایر برندهای ممتاز سوغات، در بخش سوغات هفتا حضور داشته باشد.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سحرخیز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *