شاینا

بدون دسته بندی

عناب میوه‌ای بسیار پر خاصیت و خوشمزه است که بیشتر مصارف آن، مصارف دارویی می‌باشند. در طب سنتی کشورمان نیز برای کمک بهبود بسیاری از بیماری‌ها از عناب استفاده می‌شود. قند به عنوان یکی از مواد مصرفی رژیم غذایی بیشتر ایرانیان، مضرات زیادی دارد. برند تجاری شاینا شرق با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه با...

عناب میوه‌ای بسیار پر خاصیت و خوشمزه است که بیشتر مصارف آن، مصارف دارویی می‌باشند. در طب سنتی کشورمان نیز برای کمک بهبود بسیاری از بیماری‌ها از عناب استفاده می‌شود.

قند به عنوان یکی از مواد مصرفی رژیم غذایی بیشتر ایرانیان، مضرات زیادی دارد. برند تجاری شاینا شرق با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه با حبۀ عناب را به عنوان جایگزینی سالم برای قند، اولین بار در ایران عرضه کرد.  شرکت شاینا شرق با آگاهی از طبع معتدل و مرطوب عناب در طب سنتی ایرانی، تمام محصولاتیش را از این محصولِ استان خراسان جنوبی- مهد تولید عناب در کشور- تهیه کرده و بدون مواد نگهدارنده  و ارگانیک آنها را عرضه می کند.

این مجموعه که با هدف افزایش کیفیت تولیدات داخلی تاسیس شد، پس از مدتی شرایط را برای صادرات این محصول نیز مناسب دید. شاینا همواره رضایت مشتریان را اولویت اول خود می‌داند و برای این مهم تلاش می‌کند.

از آنجایی که منشا بیشتر بیماری‌های انسان از جمله دیابت،چربی خون، فشارخون، بیماری‌های قلبی و عروقی و …،تغذیهنامناسبمی‌باشد، گروه شاینا با در نظر گرفتن طبع معتدل و خواص دارویی عناب، در راستای ارتقا سلامت جامعه قدم بر می‌دارند. در همین راستا، نه تنها حبه عناب علاوه بر مزه خوش‌طعم مناسب افراد دیابتی و کودکان است، بلکه سایر محصولات نظیر دمنوش هستۀ عناب که به صورت جوشانده و برای آرامبخشی آن مصرف می‌شود و پودر سنجد و خرما نیز برای افراد دیابتی بی ضرر خواهند بود. پودر سنجد و خرما به همراه شیر، می‌تواند در درمان پوکی استخوان و استحکام استخوان‌ها و درمان دردهای مفصلی موثر باشد.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شاینا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *