شرکت ایران گلاب

سالیان سال است که پیشۀ بسیاری از مردمان این دیار،در بوی رنگ و گلبرگ‌های ظریفِ گلِ محمدی در کاشان تنیده شده است. اینگونه است که نمی‌توان به سادگی برای شروع این حرفه تاریخ تعیین کرد. زمان و تجارت این مایع خوش بو و پرخاصیت، تغییرات زیادی در این حرفه ایجاد کرد و کوره‌های گلابگیری به...

سالیان سال است که پیشۀ بسیاری از مردمان این دیار،در بوی رنگ و گلبرگ‌های ظریفِ گلِ محمدی در کاشان تنیده شده است. اینگونه است که نمی‌توان به سادگی برای شروع این حرفه تاریخ تعیین کرد. زمان و تجارت این مایع خوش بو و پرخاصیت، تغییرات زیادی در این حرفه ایجاد کرد و کوره‌های گلابگیری به شکل امروزه‌شان درآمد. آغاز کار موسسه ایران گلاب باز می‌گردد به سال 1328. با ایده‌هایی بزرگ در سر و چشم اندازی برای برای توسعۀ هرچه بیشتر این محصول، با تمام قوایی که از عشق و علاقه به کار می‌آمد، تولید را آغاز کرده و نام تجاریِ “ربیع” را به ثبت رساندند.

نوپا بودند و رقابت زیاد بود اما هرگز در تلاششان خللی وارد نشد. سال 1360 با پیشرفت در کار و پشت سر گذاشتن مصائب زیاد،برند ربیع وارد مسیر جدیدی شد و فاز تولید صنعتی را در شرکت ایران گلاب،درشهر کاشان آغاز کرد. پس از این بود که با اتخاذ رویکردهای تازه و پیشرفته، مسیر رشد در مقابلشان هموارتر شد و برند ایران گلاب با نام تجاری ربیع، نامی جهانی یافت و حتی در میان افراد دیگر این صنفبه “سلطان گلاب”معروف شدند.

هم اکنون ایران گلاب، محصولاتش که شامل گلاب و اسانس گل محمدی نیز می‌شود رادر پنج شعبه و 18 نمایندگی در ایران 30 کشور دیگر دنیاعرضه می‌کند. هفتا نیز که در هر حوزه‌ای به دنبال بهترین‌هاست به دلیل احترامی که برای ذائقۀ مخاطب قائل است، با برند ایران گلاب به عنوان یکی از بهترین و پر افتخارترین برندهای این حوزه، همکاری داشته و محصولاتش را برای استفادۀ عموم در محل مجموعه، عرضه می‌کند.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شرکت ایران گلاب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *