شیر رضا

در سال 1342 و با همت حاج حسین دهقان کارگاه و فروشگاهی در شهر یزد بنا شد که تولیداتش فراورده های کنجدی و محصولات دیگری مثل فالوده یزدی و انواع عرقیجات گیاهی و … بود. این کارگاه، سنگ بنای تاسیس کارخانه‌ای شد که بعدها و پس از فوت شیرحسین بزرگ در سال 1377، توسط فرزند...

در سال 1342 و با همت حاج حسین دهقان کارگاه و فروشگاهی در شهر یزد بنا شد که تولیداتش فراورده های کنجدی و محصولات دیگری مثل فالوده یزدی و انواع عرقیجات گیاهی و … بود. این کارگاه، سنگ بنای تاسیس کارخانه‌ای شد که بعدها و پس از فوت شیرحسین بزرگ در سال 1377، توسط فرزند بزرگ ایشان حاج محمدرضا دهقان ملقب به شیررضا رشد و توسعه یافت.

مجموعۀ شیررضا، در جهت پیشرفت هر چه بیشتر و کسب رضایت مشتریان خود، با راه‌اندازی یک شبکۀ تولید, توزیع و فروش تخصصی، حجم تولید و تنوع محصولات خود را افزایش داد و به همین طریق توانست با کاهش حجم واردات به کشور گامی مهم در راستای خودکفایی در این صنعت گام بردارد. مجموعۀ شیررضا با استخدام متخصصین زبده و شناسایی نیازهای جامعه، توانستند تولید و تامین سریع سفارشات در سطح کشور را به بهترین نحو انجام دهند و در نهایت به بالاترین سطح رضایت مندی مشتریان دست یابند. موفقیتی که حالا پا را از محدودۀ استان فراتر گذاشته و پس از کشورمان، چشم اندازی بین‌المللی دارد. گروه تولیدی حلوا شکری شیررضا برای دست یابی به این هدف و صادرات محصولات ایرانی در بازار های خارجی با حضور مستمر در نمایشگاهای بین المللی در کشور های روسیه ,المان,گرجستان ,امارات متحده ی عربی ,اقلیم کردستان عراق و …توانسته است از سال 1390محصولات غذایی خود را که هم تراز با بهترین های بازار جهانی است، به مردم دیگر کشورها نیز معرفی، تبلیغ و صادر کند. مجموعۀ شیررضا که با عزمی راسخ و هدفی بزرگ از سرزمین یزد برخواسته است و در راستای جهانی شدن پا از کویر بیرون نهاده و به سوی کشورهای مختلف گام نهاده، امروز در کنار سایر برندهای ممتازی که در مجموعۀ هفتا حضور دارند، به عنوان یکی از بهترین برندهای تولیدی در حوزۀ فرآورده‌های کنجدی در جمع دوستان هفتاست.

 

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شیر رضا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *