مسقطی حاج رسول

بدون دسته بندی

مسقطی حاج رسول از قدیم‌الایام حلوا مسقطی لاری سوغات مشهور و انحصاری شهر لارستان بوده است.حاج رسول قدسی یکی از افرادی بود که با شناخت از نحوۀ تهیۀ این سوغاتقدمت‌دارِ لاری،تصمیم به حفظ و توسعه و تولید این سوغات گرفت. او که در ابتدا کار تولید این محصول را در محیطی کارگاهی آغاز کرده بود،پس...

مسقطی حاج رسول

از قدیم‌الایام حلوا مسقطی لاری سوغات مشهور و انحصاری شهر لارستان بوده است.حاج رسول قدسی یکی از افرادی بود که با شناخت از نحوۀ تهیۀ این سوغاتقدمت‌دارِ لاری،تصمیم به حفظ و توسعه و تولید این سوغات گرفت.

او که در ابتدا کار تولید این محصول را در محیطی کارگاهی آغاز کرده بود،پس از گذشت ۶ سال به دلیل تلاش فراوان و حساسیت بالا در حفظ کیفیت محصولاتش،با اقبال عمومی مواجهه شد و با استفاده از دانش و تجربه ۴۰ ساله، تصمیم به استفاده از تکنولوژی روز گرفت و همگام با پیشرفت صنعتی دست به تاسیس یک کارخانۀ مجهز واقع در شهرک صنعتی لارستان زد.

یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت مسقطی حاج رسولاصل مشتری مداری است که در تمام این سال‌ها به آن‌پایبند بوده است و هروز برای رسیدن به این مهم در جهت حفظ و ارتقای کیفیت و طعم محصولات خود گامی نو برداشته است.

حاج رسول قدسی،مدیر عامل مجموعه،مفتخر است که پس از سالها تلاش و حساسیت بر حفظ کیفیت محصولات شرکت مسقطی حاج رسول، برای دیگر تولید کنندگان تبدیل به الگو شده است و اینرا مدیون اعتماد مشتریانی است که به کیفیت محصولات این شرکت به خوبی واقفند.

هفتا با آگهی از این رضایت و با نگاهی روشن، در مجموعۀ سوغات خود پذیرای برند مسقطی حاج رسول است تا در کنار سایر محصولات با کیفیت مجموعه، این سوغات لذیذ و قدیمی را با کیفیتی عالی در دسترس بازدیدکنندگان مجموعه قرار دهد.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مسقطی حاج رسول”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *