هدیش

بدون دسته بندی

زنبورداری و تولید عسل به روش سنتی از دیرباز در بسیاری از شهرهای ایران رواج داشته است اما با پیشرفت صنعت و تکنولوژی تنها کسانی از این موج با سربلندی بیرون می‌‌آیند که با این امواج همراه و همگام شوند. حسن حلب سازان تولید کننده‌ایست که با استفاده از تجربۀ سالیان سال، به همراهی پدر...

زنبورداری و تولید عسل به روش سنتی از دیرباز در بسیاری از شهرهای ایران رواج داشته است اما با پیشرفت صنعت و تکنولوژی تنها کسانی از این موج با سربلندی بیرون می‌‌آیند که با این امواج همراه و همگام شوند.

حسن حلب سازان تولید کننده‌ایست که با استفاده از تجربۀ سالیان سال، به همراهی پدر خویش کار تولید عسل را با ابزاری پیشرفته در سال ۸۹ تحت عنوان شرکتی با نام “پارس هدیش پاسارگاد” آغاز کرد. یکی از مهم ترین ویژگی‌های این شرکت و صاحبانشان عِرق ملی است که در نام مجموعه و همچنین نماد‌های استفاده شده در بسته بندی‌هایشان نیز هویداست.

شرکت هدیش از همان آغاز راه، تصمیم به حمایت و پشتیبانی از زنبورداران داخلی گرفت و با تلاش و ممارست و همکاری همین زنبورداران، موفق به تولید ۴۰ عسل کمیاب شد که امروزه در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد.

اما شرکت هدیش به همین گام‌های اولیه راضی نشد و تصمیم گرفت برای تولید محصولاتی جدید و باکیفیت، گام بزرگ دیگری بردارد. پس در ادامه شروع به تولید محصولات جدیدی از جمله کرۀ بادام زمینی،کرۀ کنجد و تولیدات ترکیبی مانند عسل زعفرانی، عسل جنسینگ، عسل گرمیانه (هل، دارچین، زعفران و…)، عسل گردۀ گل و عسل ژل رویال کرد که هم اکنون نیز در بازار ارائه می‌شوند.

شرکت هدیش امروزه به یکی از رقبای مهم شرکت‌های مشابه خارجی خود تبدیل شده است. شرکت‌هایی از کشورهایی مانند یمن که تا پیش از این به عنوان تولید کننده بهترین عسل‌های دنیا شناخته می‌شدند و امروز لازم است برای تصاحب بازارهای بسیاری از کشور‌ها از جملهقطر، عراق، کانادا، بحرین و امارات و… با شرکت‌های ایرانی مانند هدیش رقابت کنند.

حسن حلب سازان مدیر عامل مجموعۀ هدیش معتقد است حفظ کیفیت محصولات تولید شده و تاکید همیشگی بر اصل مشتری مداری،از قواعد کاری هدیش است و بنابرین این شرکت تصمیم به شناسنامه دار کردن هرکدام از محصولات گرفته تا در صورت عدم رضایت، مشتری بتواند کالای خریداری شده را بدون قیدو شرط برگشت بزند. بر همین اساس گالری هفتا که همواره مشتری مداری را یکی از مهم‌ترین اهداف خود قرار داده با بررسی این نکته و سایر مسائل کیفی، شرکت هدیش را به عنوان یکی از همکاران خود در بخش سوغات انتخاب کرده است.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “هدیش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *