پارسان دی سمبل

بدون دسته بندی

در سال 2005 کارشناسان حوزه تجارت خرما در مجموعۀ بدر دی به این نتیجه رسیدند که با تاسیس شرکتی به نام پارسان دی سمبل، و با اتکا به قدرت فروش و بازاریابی بین المللی و تقویت کاربسته‌بندی می‌توانند بازارهای جدیدی را برای خرماهای متنوع ایرانی معرفی کنند. این شرکت با فعالیت‌های منحصر به فرد در...

در سال 2005 کارشناسان حوزه تجارت خرما در مجموعۀ بدر دی به این نتیجه رسیدند که با تاسیس شرکتی به نام پارسان دی سمبل، و با اتکا به قدرت فروش و بازاریابی بین المللی و تقویت کاربسته‌بندی می‌توانند بازارهای جدیدی را برای خرماهای متنوع ایرانی معرفی کنند. این شرکت با فعالیت‌های منحصر به فرد در زمینه پردازش و بسته بندی محصولات مختلف به خصوص خرما در شهرک صنعتی کرمان و در دو مرحله شروع به گسترش یافت. شرکتی که در ابتدا کارش را با یک سالن بسته بندیبزرگ، تعدادی اتاق نشیمن برای کارگران، یک اتاق نگهبانی، یک دفتر، یک آزمایشگاه، تعدادی اتاق ضدعفونی، یک منطقه تخلیه بار و یک سردخانه شروع کرده بود، رفته رفته جای خود را پیدا کرد. و پس از افزایش فروش سالیانه، انتخاب شدن به عنوان صادر کننده برتر در 5 سال متوالی و صنعت‌گر برتر شدن در سال 2010، مصمم‌تر از قبل با اضافه شدن یک انبار اضافی و پارکینگ مسقف و سطوح شیب‌داری برای بارگیری کامیون‌ها، به‌سازی فضای سبز و آسفالت کردن حیاط، کارخانه را تا حد زیادی بهبود بخشیده است.

پارسان دی هم اکنون با داشتن گواهینامه استاندارد ملی برای 12 خرما، و گواهینامه های ISO9001، ISO22000، HACCP تولیدش را افزایش داد است. برای حفظ کیفیت پارسان دی با بررسی محصولات کشاورزان مورد اطمینانش در منطقه، و نظارت بر تولیدات آنها، قراردادی با آنها امضا می‌کند. با این حال در هر مرحله، تیم کنترل کیفیت، محصولات را بررسی و تایید می‌کنند.خرماهای تایید شده پس از آن در دسته بندی‌‌های درجه اول، دوم و صنعتی تقسیم بندی شده و به بازار عرضه می‌گردند.

نتیجۀ این همه نظارت و دقت در تمام مراحل از تولید تا بسته بندی و پخش محصول، این است که امروز پارسان دی یکی از برندهاییست که در مجموعۀ هفتا و در کنار بهترین‌های حوزۀ سوغات در ایران، به عرضۀ محصولات خود می‌پردازد.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پارسان دی سمبل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *