کاریزما

بدون دسته بندی

در سال 1397 مجموعۀ تولیدی شمع کاریزما کیا با استفاده از پیشرفته‌ترین متد تولید شمع، کار خود را آغاز کرد. این مجموعۀ تولید  با کمک دانش روز و استفاده از تکنسین‌های با تجربه توانست یکی از مرغوبترین و زیباترین و خاص‌ترین شمع های روز دنیا را در کشورمان تولید و به بازارهای جهانی، عرضه کند....

در سال 1397 مجموعۀ تولیدی شمع کاریزما کیا با استفاده از پیشرفته‌ترین متد تولید شمع، کار خود را آغاز کرد. این مجموعۀ تولید  با کمک دانش روز و استفاده از تکنسین‌های با تجربه توانست یکی از مرغوبترین و زیباترین و خاص‌ترین شمع های روز دنیا را در کشورمان تولید و به بازارهای جهانی، عرضه کند. کاریزما کیا با جدیت اهدافش را دنبال کرد و در همین راستا با کسب استاندارد های بین المللی مثل ISO 9001 :2015 و ISO 10004:2018 از شرکت BQS Certification انگلستان که به ترتیب استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت و رضایت مندی مشتریان است را با شماره ثبت 08935052 توانست کیفیت محصولاتش را در سطح بالایی حفظ کند.

مواد اولیۀ مورد استفاده در مجموعۀ شمع کاریزماکیا از بهترین مواد مصرفیست. کاریزما کیا به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده شمع موم عسل صد درصد ارگانیک در کشور، تمامی مواد اولیه اش را از موم عسل خالص تهیه می‌کند. تولید شمع‌های Honey Wax و پوشش مخمل شگفت آور و با ویژگی‌هایی از جمله بدون اشک بودن و ساعت سوخت بسیار بالا، تنها با دقت و تکنولوژی روز دنیا  و تهیۀ بهترین مواد مصرفی، مخمل و چسب‌های زیرکار و آب بندی پارافین، از کشور ترکیه امکان پذیر بود. اما از آنجایی که پارافین موجود در ایران کیفیت مناسبی داشت، تمامی پارافین مصرفی در تولیدات این مجموعه از پارافین یک درصد چربی شرکت نفت سپاهان که یکی از مرغوبترین پارافین‌های موجود در ایران است، تهیه می‌شود.

کاریزما کیا، همواره با در نظر داشتن کارآفرینی و اشتغالزایی و حمایت از تولیدات داخلی، تا حد امکان تولیدات زیبا و سرشار از ذوق خود را با کمک نیروهای ایرانی و از شرکت‌های داخلی تهیه می‌کند و همواره تلاش می‌کند تا قدمی رو به جلو در چرخۀ اقتصاد کشور بردارد. کاریزما کیا به عنوان یکی از شرکت‌های کاملا داخلی و دارای استاندارهای جهانی در عرصۀ تولید شمع‌های زیبا، در مجموعۀ هفتا –جایی برای بهترین‌ها- حضور دارد.

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاریزما”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *